Přihlášení
Březen 2015

Zastavení „V jednom domě“

Žijeme už v takové době. Není ani lepší ani horší, než doby minulé a určitě není ani lepší ani horší, než doby, které přijdou po ní. Je jen rychlá, uspěchaná, orientovaná na výkon a někdy plná stresu. Věříme, že v našem stacionáři umíme čas zpomalit, zklidnit a společně hezky prožít.

Zastavení „V jednom domě“

Setkáváme se a pečujeme tady o dospělé lidi, kteří – často právě i díky oné rychlé době a stresu, kterým prošli – už spěchat nemusejí a mnohdy bohužel ani nemohou. Poskytujeme jim zázemí a celodenní nadstandartní péči v krásném prostředí zrekonstruované historické vily se zahradou velmi blízko centra Zbraslavi v Praze 5. Vesměs mezi nás chodí lidé se získanou poruchou komunikace – např. po cévní mozkové příhodě. Citlivě, s pochopením a láskou se jim snažíme pomáhat s nápravou - v bezpečném prostředí a se speciálně vyškolenými odborníky.

V kompletně rekonstruovaných prostorách sídlí i naše mateřská školka s logopedickou prevencí a podporou. Prakticky denní kontakt našich dospělých klientů a dětí mateřské školky se ukazuje být nesmírně obohacujícím pro obě strany a je radost pozorovat jejich pokroky při společných aktivitách. Naše děti tak poznávají přirozený mezigenerační vztah, který některé z nich bohužel nemohou zažít s vlastními prarodiči. To je další krásný rozměr naší práce.

Naše kapacita je limitována na 12 dětí v mateřské školce a 15 dospělých klientů stacionáře; přijímáme nové klienty.

Přijďte se k nám podívat a na chvíli zažít ten zvláštní pocit jako z jiného světa – rádi vás osobně uvítáme.

Kontakt:              V jednom domě o.p.s.
Elišky Přemyslovny 445, Praha 5 – Zbraslav
www.vjednomdome.cz
email: info@vjednomdome.cz
tel: 604 354 194

inzeraty