Přihlášení
Březen 2015

Skládejte, bavte se, pomozte a vyhrajte auto!

Po roce vás srdečně zveme 21. 3. do OC Letňany na další ročník Puzzlemánie, klání o nejrychleji složené puzzle pro děti a dospělé bez omezení věku. Soutěží se v pěti kategoriích jednotlivců a ve tříčlenných týmech, jež tvoří celé rodiny, nebo skupiny přátel. Nabídneme vám zábavu na celé odpoledne, kdy se mimo soutěžení můžete bavit skládáním puzzle různých provedení, vyzkoušíte si čtení hmatových knih, ve výtvarné dílně si vyrobíte záložku a na malé účastníky čeká oblíbené malování na obličej. Tvorbu obrázků pro dětské knížky nebo časopisy přijde ukázat ilustrátorka Vendula Hegerová. A (nejen) tatínkové se mohou těšit na Pežoťáky ze společnosti Kopecký s.r.o. – Praha, kteří představí crossovery Peugeot 2008 a 3008.

Skládejte, bavte se, pomozte a vyhrajte auto!

Do soutěže se úspěšně zapojují děti i dospělí s nejrůznějším zdravotním znevýhodněním, např. Downovým syndromem či autismem, kteří mnohdy předvedou obdivuhodné výkony. Jejich rozzářené oči a upřímná radost z úspěchu jsou pro nás tou největší odměnou. Pocit výjimečnosti naplno prožívají s medailí na krku ještě několik dní.

Pomáháme ročně několika stovkám dětí s handicapy, a tak jsme se letos rozhodli do podpory našich klientů aktivně a hravě zároveň zapojit také veřejnost formou sbírkové akce. Ve spolupráci s Pežoťáky se můžete zapojit do společného skládání speciálního puzzle. Každý dílek, který zakoupíte, přinese užitek dětem v Motýlku a vám možnost vyhrát vůz Peugeot na celý měsíc a další lákavé ceny!

Z výtěžku bychom rádi zakoupili další tablety, které nabízejí nepřeberné možnosti výukových programů a osvědčují se v péči i o děti s těžkým stupněm postižení díky jednoduchému dotykovému ovládání.

Přijďte s námi strávit hezké chvíle a možná i překonat rekord minulého roku, který se stal velkou výzvou – ve složení 54dílkového mini-puzzle zapsala Berenika T. neuvěřitelný čas 2:08!

Těšíme se na vás

Erika Vosáhlová, KC Motýlek

 

8. Puzzlemánie:

Kdy: 21. března od 12 hodin

Kde: Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, Praha 9

Vstupné: zdarma

Více informací:www.puzzlemanie.com

 

www.motylek.org • www.bezvaparty.cz • www.ocletnany.cz • www.kopecky.cz • www.vendula.eu

 

inzeraty