Přihlášení
Květen 2015

Poznejte Prahu jinak

Dnešní uspěchaná doba nám nutí jeden novější produkt za druhým, ale pravda je taková, že na telefon/boty/počítač, který jste si koupili před pár lety, si dnes už s největší pravděpodobností ani nevzpomenete. Na rozdíl od legrace, kterou jste zažili v dětství o prázninách u babičky. Víc než konkrétní věci, nás dělají šťastnými zážitky. Chvíle, které jste prožili, Vám už nikdo nevezme. Zůstanou v paměti napořád...

Poznejte Prahu jinak

Projekt Guidilo /: gájdylo:/ usiluje o to, aby si každý návštěvník Prahy odvezl spostu vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Ptáte se jak? Je to zcela jednoduché. Guidilo sdružuje zajímavé Pražáky (alias Místní), kteří se dělí o své zájmy a znalosti Prahy s cestovateli z celého světa.

Z vlastní zkušenosti víme, že jakékoliv město poznáte nejlépe po boku někoho, kdo se v dané destinaci vyzná. Místní, který vám ukáže, kde čepují nejlepší pivo, kam zajít na oběd s krásným výhledem, případně jak se vyhnout davu turistů. Naši Místní udělají vše, co je v jejich silách, abyste si zážitek užili na maximum. Nečekejte klasické průvodce s vlaječkou a monotónním hlasem. Těšte se na zajímavé osobnosti, které se s vámi podělí o svoje znalosti a záliby. Ať už jste extrovert či introvert, upřednostňujete sportovní nebo kulturní vyžití, z nabízených zážitků si určitě vyberete. Rozhodněte sami o tom, jak chcete Prahu poznat a co chcete zažít. Určitě na žádnou z prožitých chvílí nezapomenete ještě dlouhou dobu.

Možná se vám na první pohled bude zdát, že vás nabízené zážitky nemohou ničím překvapit. Nenechte se mýlit, i při (pro Čechy) obyčejné food tour se dozvíte velké množství nových informací, ochutnáte kvalitní potraviny a navštívíte podniky, do kterých byste se jen tak nevydali. Víc než jídlo vás zajímá spíše pivo či víno? I v tomto odvětví jsme vybrali ty nejlepší z oboru, kteří se soustředí na lokální produkci a zavedou vás na místa, která byste rozhodně nečekali.

Znáte hlavní památky, ale rádi byste si osvěžili paměť a prošli si to znova? Co takhle procházka v doprovodu mentálně postiženého? Ukáže vám naprosto odlišnou perspektivu Prahy i celkového vnímání světa. Nebo na vlastní kůži prožijte „Amazing race“ po Praze – napínavou hru, při které si protáhnete nejen tělo, ale i mozkové závity. Spektrum nabízených zážitků je široké, fantazii se meze nekladou. Vyzkoušejte si některou z aktivit, kterou jste ještě nezažili – chůze po laně, malování světlem, workshop noční fotografie nebo třeba pole dance. Valná většina zážitků je nabízena v anglickém jazyce, nicméně Místní mluví česky a jsme přesvědčeni, že si budete rozumět!

I když budete znát trasu a konkrétní lokace, nezažijete tolik legrace a příjemných chvil, jako s Guidilo Místními. To oni jsou klíčovou složkou celého projektu a proto na jejich výběr pečlivě dbáme, s každým se potkáváme ještě před zveřejněním zážitku a spolupráce je založena na přátelské bázi.

Myslíte si, že Prahu znáte dobře? Mluvíte dobře anglicky, německy či španělsky? Přidejte se k nám! Neustále hledáme nové Místní, kteří mají chuť ukázat zahraničním návštěvníkům z Prahy to nejlepší. Pokud jste to Vy, anebo víte o někom, kdo by byl ideálním Místním, neváhejte nás kontaktovat.

inzeraty