Přihlášení
Únor 2017

Květinová inspirace z dílny nakladatelství Smart Press

Květinová inspirace z dílny nakladatelství Smart Press

Nakladatelství Smart Press vydává další skvělou knihu. Pro tentokrát opustilo gastronomická témata a na stránkách knihy "Můj květinový ateliér – květinové dárky a inspirace pro každé roční období" nabízí řadu možností, jak obohatit svůj každodenní život květinami a udělat tak radost sami sobě nebo květinovými dárky svým nejbližším. Jedinečnost knihy spočívá v podrobném popisu doprovázeném detailní fotodokumentací nejrůznějších květinových vazeb, věnců, svícnů, aranží a dalších nápadů na dárky z květin napříč ročními obdobími, svátky a slavnostními událostmi. Obsahuje přes 200 návodných a ilustračních fotografií, podle kterých dokáže i začátečník vyrobit půvabný a originální dárek pro dívku, ženu či muže.

Autorka knihy zasvěcuje čtenáře srozumitelnou a čtivou formou do základů praktické floristiky, jejích technik a pojetí, ale obsahuje také řadu užitečných rad týkajících se nákupu květin, péče o ně a jejich vlastností.

Kniha potěší všechny kreativní milovníky květin a květinových dekorací, ať už je pro ně floristika pouhým koníčkem, nebo přemýšlejí o profesionální dráze.

Více na www.smartpress.cz

inzeraty