Přihlášení
Březen 2014

Horoskop na březen

Horoskop na březen

BERAN  21. 3. – 20. 4.

Nepředvídatelné situace, to je pro vás, Beránky, březen. Jednou dobrá zpráva, která vás potěší, jindy průšvih, který vás zvedne ze židle. Připravte se na březnovou horskou dráhu!

BÝK  21. 4. – 21. 5.

Chce se po vás, abyste vyvážili všechny situace ve svém životě a hledali harmonii. Je potřeba dokončit to, co bylo započato, a pak teprve pomýšlet na další akce.

BLÍŽENCI  22. 5. – 21. 6.

To, že si na chleba budete muset v tomto roce tvrdě vydělat, už asi víte. Přijdou ústupky, ale své si uhájíte. Dobrá zpráva je, že v březnu přijde příliv nové energie a vše zvládnete.

RAK  22. 6. – 22. 7.

Raci, kteří změnili v únoru zaměstnání, se mohou po pomalejším rozjezdu těšit na růst, který jim jistě udělá radost. Je dobré si však hlídat záda!

LEV 23. 7. – 22. 8.

Jste šťastlivci tohoto roku a nejinak tomu bude v březnu. Dokončujte cílevědomě svou práci a očekávejte ohodnocení, které si zasloužíte.

PANNA  23. 8. – 22. 9.

Panna udělá nejlépe, když v březnu za kamna vleze. Nic zásadního nerozhodujte, odpočívejte, váš čas teprve přijde.

VÁHY  23. 9. – 23. 10.

Vydržte a ukažte, že máte v sobě dostatek energie a zvládnete daleko víc, než se od vás očekává. Umělecky založené Váhy mohou konečně uplatnit svůj talent, který bude oceněn.

ŠTÍR  24. 10. – 22. 11.

Doma se vyskytl problém, neodkládejte jeho řešení, jste pod drobnohledem. Máte na to, a čím dřív bude stůl čistý, tím lépe. Jednejte rázně, ale klidně.

STŘELEC  23. 11. – 21. 12.

Vyrazte co nejvíce do přírody, potřebujete akutně dobít baterky. V tomto roce vás čeká více rodinných problémů, ale nepředbíhejme, zatím je všude klid.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Peníze jsou vaším tématem měsíce března. Buďte otevření novým nápadům, přicházejí řešení, která se ještě v minulém období zdála nereálná.

VODNÁŘ  21. 1. – 20. 2.

Máte mnoho rozdělaných akcí, dejte jim zelenou. Vzdělávejte se a jděte směle za svými pracovními plány a nenechte se odradit od svých vysokých cílů.

RYBY  21. 2. – 20. 3.

Je to váš měsíc, tak si ho užijte. Plánujte, odpočívejte, rozjeďte, co máte v plánu, cokoliv dle libosti. Dařit se vám bude ve všem, na co si vzpomenete.

 

inzeraty