Přihlášení
Březen 2015

horoskop na březen

horoskop na březen

Beran

Milí Beránci, přichází váš měsíc. Minulý rok, ani začátek tohoto vám moc nepřál, ale to je jen zdání, nic se neděje jen tak. Je potřeba se ve svém životě připravit i na nějaké ty těžkosti, ale bude lépe, vydržte!

Býk

Vaší velkou předností je trpělivost a tu budete tento měsíc opravdu potřebovat. Čeká vás řešení finančních situací, v jednání buďte nekompromisní, výsledky se později dostaví. Pozor, mohou vyplynout na povrch skrytá tajemství.

Blíženci

Blíženci, pozor, někdo ve vašem okolí se snaží zkreslit nějakou situaci nebo podstrčit špatnou smlouvu. Čeká vás akční měsíc, který přeje všemu novému, ovšem raději chtějte vše písemně.

Rak

Může se objevit problém v rodině nebo v souvislosti s nějakou blízkou osobou. Přesto je štěstí na vaší straně a je pravděpodobné, že se může objevit nějaká šťastná náhoda. Přemýšlíte o cestování nebo rozšiřování svých vědomostí? Uskutečněte své sny!

Lev

Lvíčci, pozor na peníze, pohlídejte si své investice a nové záměry či jen nepůjčujte peníze. Vy ovšem toužíte po romantice a po spřízněné duši. Využijte svou intuici a ve všech situacích se jí řiďte!

Panny

Dejte si své věci do pořádku, tak jak to máte rády. Je to vaše téma pro březen a zbavte se všeho, co vám nevyhovuje. Čím větší pořádek, tím více nových věcí a událostí vstoupí do vašeho života.

Váhy

Váhy by měly využít zvýšenou intuici, mohou se objevit živé sny. Hlídejte si své emoce a smutek v duši neřešte alkoholem. Lepší bude vyvodit důsledky a jít dál. Pozor na zdraví!

Štír

Lidé, kteří se pohybují kolem vás, nejsou upřímní, očekávejte zklamání. Vaše představivost a sexualita vzrůstají a vy toužíte po romantice. Využijte situace a nebraňte se tomu!

Střelec

Přemýšlíte o nové práci? Může vás napadnout, co všechno byste mohli dělat. Očekávejte problémy při jednání s úřady, ale vám to náladu nepokazí a vše se časem v dobré obrátí.

Kozoroh

Něco nového se o sobě můžete dozvědět – bude to možná nemilá zpráva, protože jste něco v minulosti přehlédli nebo neřešili. Březen v každém případě přeje novému vzdělávání nebo zahraniční cestě.

Vodnář

Tvoříte s někým partnerství a jsou v tom i finance? Opravdu si jste jisti, že máte situaci pod kontrolou a víte co se děje s vašimi penězi? Pozor na špatné dohody, raději se vzdejte některých svých plánů!

Ryby

Buďte obezřetní, můžete přijít o nějakou výhodu. Nicméně lze očekávat zdvojnásobení energie a rychlejší start do dalších dní. Pracujte na sobě a úspěch se dostaví.

inzeraty