Přihlášení
Září 2014

Horoskop na září

Horoskop na září

BERAN  21. 3. – 20. 4.

Držte se každé příležitosti, která vám přijde do cesty. Vaše záměry mohou začít konečně vycházet! Obchodní dohody v tomto měsíci nefungují, odložte jejich podpisy na později.

BÝK  21. 4. – 21. 5.

Na spolupracovníky v práci budete pohlížet s nedůvěrou, možná se vám nebude líbit kolega, který nově nastoupil. Někdo z přátel vás přesto příjemně překvapí.

BLÍŽENCI  22. 5. – 21. 6.

Září je pro vás odpočinkový měsíc, alespoň co se týká záležitostí, které byste měli neodkladně rozhodnout. Užívejte si pohody a nedělejte si zbytečné starosti z věcí, které nestojí za to.

RAK  22. 6. – 22. 7.

Buďte více všímaví ke svému okolí, ba možná buďte dokonce ve střehu, protože jinak vás může potkat ztráta něčeho, na čem vám záleží. Máte pojištěný automobil?

LEV  23. 7. – 22. 8.

Vyvolení Lvi si budou po zásluze užívat dosažených úspěchů. Budete mít radost snad ze všeho. Využijte novou energii k vytyčení nových cílů.

PANNA  23. 8. – 22. 9.

Buďte ve střehu, nedělá si někdo náhodou zálusk na vaše výdobytky, nebo vám jen vaše úspěchy nepřeje? Možná vzhledem k tomu přijdete o některé lidi ze svého okolí.

VÁHY  23. 9. – 23. 10.

Intriky v zaměstnání vás nepotěší, ale naštěstí je včas odhalíte a nebudete poškozeni. S každou informací zacházejte opatrně a promyslete si, jak ji správně využít.

ŠTÍR  24. 10. – 22. 11.

Máte nějakou touhu, už dlouho chcete něco zažít? Splňte si svůj sen, ale nepřehánějte a držte se svých možností. V práci nerozptylujte svou pozornost nepotřebnými věcmi a zaměřte se jen na jeden nejdůležitější úkol.

STŘELEC  23. 11. – 21. 12.

Můžete počítat s úspěchy v milostném životě, nebo někdo staronový vstoupí opět do vašeho života. Pokud ne, zaměřte se na upevnění a zlepšení vztahů v rodině.

KOZOROH  22. 12. – 20. 1.

Někdo z vašich blízkých bude potřebovat vaši pomoc. Neváhejte a jeho prosbu vyslyšte, v budoucnu byste jinak mohli litovat.

VODNÁŘ  21. 1. – 20. 2.

Konečně přicházejí ty dlouho očekávané peníze, nebo se vám aspoň uleví od různých výdajů! Vydechněte si, nepropadejte ale velké euforii a nepodnikejte neuvážené nákupy či výdaje.

RYBY  21. 2. – 20. 3.

Čeká vás obtížnější měsíc, zejména co se týče vaší psychiky. Problémy stále přicházejí a vy jste z toho již unaveni. Vydržte, bude už brzy lépe!

 

inzeraty